Fredrik Wretman polyuretan

Fredrik Wretman polyuretan
Fredrik Wretman polyuretan
Fredrik Wretman polyuretan
Fredrik Wretman polyuretan
Fredrik Wretman polyuretan
Fredrik Wretman polyuretan
Fredrik Wretman polyuretan
Fredrik Wretman polyuretan

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

WRETMAN, Fredrik (född 1953): "Minitrans", monogramsignerad och daterad FW -03, polyuretan, höjd ca 30 cm

Smärre fläckar

246225

2014-05-12