Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
ÄLDRE BÖCKER, bl.a. originalupplagor av Thorild, Quinnokönet, Tegnér, Axel, Museum för naturvetenskap, Stjernstolpe, Månaderne. Mest 1800-tal. Varierande skick.
Delvis med vissa skador
246246
2014-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här