Äldre böcker bl.a. Thorild om Quinnokönet

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ÄLDRE BÖCKER, bl.a. originalupplagor av Thorild, Quinnokönet, Tegnér, Axel, Museum för naturvetenskap, Stjernstolpe, Månaderne. Mest 1800-tal. Varierande skick.

Delvis med vissa skador

246246

2014-05-12