Silvia Leitu litografi

Silvia Leitu litografi
Silvia Leitu litografi
Silvia Leitu litografi
Silvia Leitu litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEITU, Silvia (Estland, 1900-1969): Stilleben, signerad Silvia Leitu, färglitografi, bildstorlek 57,5x38,5 cm

Fuktskada på passepartout, något lös ram

246259

2014-05-13