Arne Nilsson oljemålning

Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILSSON, Arne (född 1925): Skiss: Figurer i kubistisk komposition, osignerad, olja på duk, 35x93 cm,
Gåva direkt av konsnären till nuvarande ägares familj
Skiss till större målning, Sunderby Folhögskola.

246271

2014-05-13