Skulptur Fernandez Arman

Skulptur Fernandez Arman
Skulptur Fernandez Arman
Skulptur Fernandez Arman
Skulptur Fernandez Arman
Skulptur Fernandez Arman
Skulptur Fernandez Arman
Skulptur Fernandez Arman
Skulptur Fernandez Arman

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

ARMAN, Fernandez (Frankrike, född 1928-2005): "Vénus aux Cuillères", signerad och numrerad Arman 22/100, utförd 1998, skulptur, polerad brons och rostfritt, höjd med rund stensockel ca 54 cm

Sprickor i stensockel

246281

2014-05-12