Skulptur Fernandez Arman
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ARMAN, Fernandez (Frankrike, född 1928-2005): "Vénus aux Cuillères", signerad och numrerad Arman 22/100, utförd 1998, skulptur, polerad brons och rostfritt, höjd med rund stensockel ca 54 cm
Sprickor i stensockel
246281
2014-05-12