Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LINDKVIST, Jonas (1889-1955): Vy mot Uppsala, signerad och daterad Jonas Lindkvist 1949, olja på pannå, 60x80 cm
246324
2014-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här