Japanskt träsnitt Koson

Japanskt träsnitt Koson
Japanskt träsnitt Koson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOSON, Ohara (1877-1945): Goshawk and sparrow on a branch, signerad o stämplad Koson, 34x18 cm

Gulnad

246347

2014-05-18