Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOSON, Ohara (1877-1945): Three white mice, signerad o stämplad Koson, utgivare Daikokuya omkring 1900, otanzaku ca 34,5x18,5 cm, oramd monterad i passapartout
246353
2014-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här