Japanskt träsnitt Koson

Japanskt träsnitt Koson
Japanskt träsnitt Koson
Japanskt träsnitt Koson
Japanskt träsnitt Koson

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOSON, Ohara (1877-1945): Three white mice, signerad o stämplad Koson, utgivare Daikokuya omkring 1900, otanzaku ca 34,5x18,5 cm, oramd monterad i passapartout

246353

2014-05-18