Vitrinskåp England

Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

VITRINSKÅP, 2-delat, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, fasettslipat glas, höjd 200, 185x45 cm

Zustandsbeschreibung

Ytskador

246373

2014-05-13