Jan Håfström oljemålning stilleben

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Stilleben-La Coruña, monogramsignerad och daterad J.H. 63, signerad a tergo, olja på duk, 52,5x88 cm

246384

2014-05-13