Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Stilleben-La Coruña, monogramsignerad och daterad J.H. 63, signerad a tergo, olja på duk, 52,5x88 cm
246384
2014-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här