Robert Benson blandtekniker

Robert Benson blandtekniker
Robert Benson blandtekniker
Robert Benson blandtekniker
Robert Benson blandtekniker
Robert Benson blandtekniker
Robert Benson blandtekniker
Robert Benson blandtekniker
Robert Benson blandtekniker

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENSON, Robert (född 1939): (2 st), Diptyk, Komposition med Musse och Kajsa, signerade och daterad R. Benson 1987, blandtekniker monterade i plexilådor, 61x40,5 cm vardera

Lösa detaljer i plexilådorna, repor

246392

2014-05-12