Robert Benson blandtekniker
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENSON, Robert (född 1939): (2 st), Diptyk, Komposition med Musse och Kajsa, signerade och daterad R. Benson 1987, blandtekniker monterade i plexilådor, 61x40,5 cm vardera
Lösa detaljer i plexilådorna, repor
246392
2014-05-12