Bergère

Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERGÈRE, Louis XVI-stil, förgylld

Smärre slitage

246396

2014-05-13