Soffbord Thomas Eriksson

Soffbord Thomas Eriksson
Soffbord Thomas Eriksson
Soffbord Thomas Eriksson
Soffbord Thomas Eriksson
Soffbord Thomas Eriksson
Soffbord Thomas Eriksson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, design Thomas Eriksson, björk, kromade ben, låda i sargen, höjd 40, 120x60 cm

Bordsskivan med fläckar, bruksslitage

246400

2014-05-13