Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORD, 1900-talets andra hälft, orientaliskt, inläggningar i pärlemor, höjd 51, 71x48 cm
Sprickor, skador, dekorbitar saknas
246406
2014-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här