Vas i glas Loetz Österrike 1920-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

3 200 SEK

Kuvaus

VAS, glas, Loetz, Österrike 1920-tal, överfång i brunt med etsad dekor av blommor mot grön fond, signerad C. a. Loetz (Compagnie artistique), höjd 33,5 cm

Kuntoraportti

246410

Päivämäärä:

2014-05-13