Vas i glas Loetz Österrike 1920-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
3 200 SEK
Kuvaus
VAS, glas, Loetz, Österrike 1920-tal, överfång i brunt med etsad dekor av blommor mot grön fond, signerad C. a. Loetz (Compagnie artistique), höjd 33,5 cm
Kuntoraportti
246410
Päivämäärä:
2014-05-13