Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
JARDINJÄR, fajans, Emile Gallé, Frankrike 1800-talets slut, polykrom dekor av blommor samt reserv av landskap, signerad E Gallé Nancy, höjd 13, längd 22 cm
246412
2014-05-13