Tallrik silver

Tallrik silver
Tallrik silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TALLRIK, silver, importstämplar, 1922, rokokostil, diameter 27 cm, vikt ca 362 g

Smärre bucklor

246470

2014-05-12