Vas i glas Daum Nancy Frankrike

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VAS, glas, Daum, Nancy, Frankrike, marmorerad glasmassa i rött, förgylld målad dekor av hängen och blad, signerad DAUM NANCY samt lothringenkorset, höjd 22 cm

246487

2014-05-13