Vas i glas Daum Nancy Frankrike
Valmis
2014-05-13
246487
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
VAS, glas, Daum, Nancy, Frankrike, marmorerad glasmassa i rött, förgylld målad dekor av hängen och blad, signerad DAUM NANCY samt lothringenkorset, höjd 22 cm