Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NORDLING, Adolf Fredrik (1840-1888): Hamnbild, signerad och daterad A Nordling -83, olja på pannå, 40x30 cm
246500
2014-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här