Adolf Nordling oljemålning

Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NORDLING, Adolf Fredrik (1840-1888): Hamnbild, signerad och daterad A Nordling -83, olja på pannå, 40x30 cm

246500

2014-05-13