Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DAMARMBANDSUR, Tissot, 18 k guld, "Seastar Seven", 1970-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, diameter 22 mm
Glas med smärre repor
246509
2014-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här