Skinnfåtöljer i skinn
2014-05-13
246513
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, skinnklädda, med dynor i tyg
Renoverade och kompletterade, senare kuddar, knapp saknas, slitage