Soffbord Nordiska Kompaniet
2014-05-13
246560
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets, skyltmärkt "Nordiska Kompaniet Made in Sweden", fanérat i lövträ, höjd 58, 84x50 cm
Bordsskivan med spricka, slitage