Sven Westman oljemålning

Sven Westman oljemålning
Sven Westman oljemålning
Sven Westman oljemålning
Sven Westman oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WESTMAN, Sven (1887-1962): Pojkporträtt, monogramsignerad, olja på pannå, 45x36 cm

246561

2014-05-13