2 000 SEK
1 500 SEK
STOL, 1950-tal, "Mademoiselle", Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken, vitmålad, sitthöjd ca 38 cm
Bruksslitage, färgbortfall
246564
2014-05-13