Arvid Mauritz Lindström oljemålning
2014-05-13
246575
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LINDSTRÖM, Arvid Mauritz (1849-1923): Skymningslandskap, signerad A. M. Lindström "München 77", olja på duk, 36x72 cm
Ytskador och krackeleringar Oramad