Fåtöljer rokokostil Tema

Fåtöljer rokokostil Tema
Fåtöljer rokokostil Tema
Fåtöljer rokokostil Tema
Fåtöljer rokokostil Tema
Fåtöljer rokokostil Tema
Fåtöljer rokokostil Tema
Fåtöljer rokokostil Tema
Fåtöljer rokokostil Tema
Fåtöljer rokokostil Tema
Fåtöljer rokokostil Tema
Fåtöljer rokokostil Tema
Fåtöljer rokokostil Tema
Fåtöljer rokokostil Tema
Fåtöljer rokokostil Tema

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 2 st, 1900-talets första hälft, rokokostil, lösa plymåer, klädsel i grön plysch, sidostycken i rotting

Bruksslitage

246586

2014-05-23