Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSFAT, 10 st, nysilver, art deco, CG Hallberg, Stockholm 1930-tal, tremblerad dekor av geisha, längd ca 27 cm
Slitage, smärre bucklor
246589
2014-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här