Serveringsfat art deco Tema

Serveringsfat art deco Tema
Serveringsfat art deco Tema
Serveringsfat art deco Tema
Serveringsfat art deco Tema

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSFAT, 10 st, nysilver, art deco, CG Hallberg, Stockholm 1930-tal, tremblerad dekor av geisha, längd ca 27 cm

Slitage, smärre bucklor

246589

2014-05-23