Serveringsfat art deco Tema
2014-05-23
246589
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSFAT, 10 st, nysilver, art deco, CG Hallberg, Stockholm 1930-tal, tremblerad dekor av geisha, längd ca 27 cm
Slitage, smärre bucklor