Sparrisfat Gustavsberg

Sparrisfat Gustavsberg
Sparrisfat Gustavsberg
Sparrisfat Gustavsberg
Sparrisfat Gustavsberg
Sparrisfat Gustavsberg
Sparrisfat Gustavsberg
Sparrisfat Gustavsberg
Sparrisfat Gustavsberg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPARRISFAT, 2 dlr, 1800-talets slut, Gustavsberg, majolika, fatets längd 34 cm

En glasyrnagg, liten spricka i fot

246593

2014-05-14