Skulptur Mårten Medbo Tema

Skulptur Mårten Medbo Tema
Skulptur Mårten Medbo Tema

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEDBO, Mårten (född1964): Skulptur, stengods, svartbrun glasyr, knottrig yta, signerad och daterad M.MEDBO -03, längd 20, höjd 9 cm

246600

2014-05-23