Engelsk kontorsstol

Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets senare hälft, "Woburn Swivel chair" för Wade, Long Eaton England, numrerad 47/50, femdelad pelarfot på hjultrissor, klädd i brunt konstläder, etikettmärkt

Slitage, märken, senare hjul

246616

2014-05-14