Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RAM, 1600-tal, barock, svärtat trä, skuren dekor i form av växtornamentik, höjd 42, bredd 32 cm innermått 24x19,5 cm
Maskstungen, slitage
246622
2014-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här