Ram barock

Ram barock
Ram barock
Ram barock
Ram barock

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RAM, 1600-tal, barock, svärtat trä, skuren dekor i form av växtornamentik, höjd 42, bredd 32 cm innermått 24x19,5 cm

Maskstungen, slitage

246622

2014-05-14