Silversvan i glas

Silversvan i glas
Silversvan i glas
Silversvan i glas
Silversvan i glas
Silversvan i glas
Silversvan i glas
Silversvan i glas
Silversvan i glas
Silversvan i glas
Silversvan i glas

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOCKERSKÅL, silver och glas, 1900-tal, Albo, importstämplar, i form av svan, höjd 10, längd 11 cm

Minimalt nagg

246624

2014-05-14