Bordslampa Josef Frank

Bordslampa Josef Frank
Bordslampa Josef Frank

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, Josef Frank, Svenskt Tenn, Rejmyre Glasbruk, modell 1819, formgiven år 1953, höjd 24 cm

Slitage, repor, ej funktionstestad

246636

2014-05-14