Evert Lundquist olja

Evert Lundquist olja
Evert Lundquist olja
Evert Lundquist olja
Evert Lundquist olja

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LUNDQUIST, Evert (1904-1994): Stegen, monogramsignerad E. L., olja på duk uppfodrad på pannå, 14,5x22 cm

246662

2014-05-14