Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, modell Myggan, Arne Jacobsen, Fritz Hansen, sits i teakfanér, märkt FH DENMARK, höjd ca 77 cm
Fanérlagning, ytslitage
246677
2014-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här