Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "Najader", signerad Zorn, etsning, signerad och daterad i trycket Zorn 1918, signerad i blyerts Zorn, 15,7x23,4, litteratur: Asplund 282, H&H 288

Smärre fläckar, något gulnat blad

246687

2014-05-15