Carl Johan Fahlcrantz oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

6 000 SEK

FAHLCRANTZ, Carl Johan (1774-1861): Bergssjö, signerad C Fahlcrantz, olja på duk, 34x45 cm

Lagning, krackelering

246694

2014-05-15