Karl Gustav Holmsberg oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOLMBERG, Karl Gustav (1916-1994): Kvällssol Nordsjön, signerad och daterad K G Holmberg -65, olja på pannå, 40x100 cm

246696

2014-05-15