Walter Weis väggskulptur Tema

Walter Weis väggskulptur Tema
Walter Weis väggskulptur Tema
Walter Weis väggskulptur Tema
Walter Weis väggskulptur Tema
Walter Weis väggskulptur Tema
Walter Weis väggskulptur Tema

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

WEIS, Walter (född 1934): Väggskulptur, akryllatex på MDF, signerad och daterad W Weis 1998-01, ca 54x38 cm

246710

2014-05-23