Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 800 SEK
WEIS, Walter (född 1934): Väggskulptur, akryllatex på MDF, signerad och daterad W Weis 1998-01, ca 54x38 cm
246710
2014-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här