Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHAMPAGNESTRUTAR, 3 st, glas, omkring 1900, graverad dekor, kvadratisk fot, höjd 19,5 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift tillhört Ivar Kreuger
nagg
246720
2014-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här