Phillippe Noyer blandteknik på duk

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

NOYER, Philippe (Frankrike, 1917-1985): Femme au Toilette, signerad och daterad PH Noyer 73, blandteknik på duk, 73x60 cm

246730

2014-05-16