Romersk skola 1700-tal Madonnan med barnet

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROMERSK SKOLA (1700-tal), Madonnan med barnet, olja på koppar, 22 x 17 cm.
Rikligt skulpterad samtida ram.

Färgbortfall, liten buckla i plåten, ram med skador

246774

2014-05-19