Bojaner i porslin

Bojaner i porslin
Bojaner i porslin
Bojaner i porslin
Bojaner i porslin
Bojaner i porslin
Bojaner i porslin
Bojaner i porslin
Bojaner i porslin

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOJANER, 1 par, med lock, porslin, Kina, 1900-tal, höjd 35 cm

Glasyrskador

246780

2014-05-15