Fransk skola omkring 1700 olja
2014-05-15
246782
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Fransk skola, omkring 1700): Kristus och den barmhärtiga samariten, olja på duk, 63x48 cm
Färgbortfall, bucklor i duken