Fransk skola omkring 1700 olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Fransk skola, omkring 1700): Kristus och den barmhärtiga samariten, olja på duk, 63x48 cm

Färgbortfall, bucklor i duken

246782

2014-05-15