Vaser Carlos Pebaque Gullaskruf

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 st, Carlos Pebaque, Gullaskruf, 1990, signerade Carlos R Pebaque, Unik, höjd 15 respektive 20 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

Den högre vasen med mynningsnagg

246789

2014-05-15