Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 2 st, Carlos Pebaque, Gullaskruf, 1990, signerade Carlos R Pebaque, Unik, höjd 15 respektive 20 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö
Den högre vasen med mynningsnagg
246789
2014-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här