Barbro Bäckström avstannad rörelse skulptur
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BÄCKSTRÖM, Barbro (1939-1990): "Avstannad rörelse", aluminium, monogramsignerad BB, daterad 66 och numrerad 48/100, höjd inklusive träsockel 21,5 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö
246791
2014-05-15