Barbro Bäckström avstannad rörelse skulptur

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BÄCKSTRÖM, Barbro (1939-1990): "Avstannad rörelse", aluminium, monogramsignerad BB, daterad 66 och numrerad 48/100, höjd inklusive träsockel 21,5 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

246791

2014-05-15