Blombord med insats

Blombord med insats
Blombord med insats
Blombord med insats
Blombord med insats
Blombord med insats
Blombord med insats
Blombord med insats
Blombord med insats

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

BLOMBORD, 1900-talets andra hälft, plåtinsats, gustaviansk stil, höjd med insats 59, 120x27 cm

Slitage

246798

2014-05-15