Hans Wigert oljemålning tema

Hans Wigert oljemålning tema
Hans Wigert oljemålning tema
Hans Wigert oljemålning tema
Hans Wigert oljemålning tema

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIGERT, Hans (född 1932): "Du och jag", signerad och daterad a tergo H Wigert Stafsnäs 1971, olja på duk uppfodrad på pannå, 19,5x15 cm

246801

2014-05-24